In Memory

Display:
By Year Deceased Alphabetically Yearbook Photo


 
CLASSMATES

2017
Margaret Bobenread (Golimowski)  
Joann Driscoll (Pistorio)  

2016
Martin Graves  
Linda Siegel (Yablonski)
Judi VanNostrand  
Gary Walker  

2015
Thomas Grenier  
Lynn Hayes (Donovan)  
Patrick Heerdt  
Kathleen Sheehan (Reese)  
John Wingenbach  

2014
Joseph Gusky  
James Hylinger  
Diane Kelly (Taylor)  
Christopher Schlichte  

2013
Dale Bregger  
John Coleman  
Lester Deemer  
Adrienne Gajewski  
James Kiel  
Frank Kimmins  

2012
David Azzarella  
Thomas Kimber  
Lawrence Litman  
Ian McMillan  

2011
Charles Alcock  
Frances Brancato (Basile)  
Carolyn Domagala (Magrone)  
Nicol Gordon  
James Hodge  
Rebecca Howard (Vasquez)  
Sandra Monette  
James Sanetick  
David Teller  

2010
Elyse Kempner (Eubanks)  
Martin Meyer  

2009
Robert Burns  
Marguerite DeVries (Major)  
Thaddeus Malinowski  
Douglas Wert  
Marie Zamrok (Schuss)  

2008
William Cato  
Michael Dommer  
Cheryl Harris (Weibel)  
Susan Highland (Vater)  
Richard O'Connor  
Ingrid Olson  
Terrence Sprague  

2006
Roy Jacobson  
Carol Kavanagh Md  
Phyllis Panaro (Lang)  

2005
Rosemary Flynn  
Mary Hopkins (Hannes)  
John (Jack) Sheehan  

2004
Jeff Citron  

2003
Phillip Wolfe  

2002
Doug Lloyd  
Lewis Trampert  

2000
Robert Banko  
Lawrence Broder  

1999
Judy-Ellen Moench  
Robert White  
Sandra Yotter (Gulick)  

1997
Kenneth Bury  
Thomas Day  

1996
Thomas Howe  
Richard Kermode  
Robert Riley  
Donald Vivier  

1995
Donald Anderson  

1993
James Chambers  
Charles DeLong  

1991
Dennis Pieniazek  
George Semerau  

1990
Herbert Revill  

1987
Michael May  

1986
David Baroni  
David Hedrich  

1982
John Saternus  

1979
Anthony Paluch  

1972
M. Colleen Lamb (Benzar)  

1968
Robert Smeal  

1967
Kenneth Varney  

1966
Joseph (Called Pat) Conway  

1965
George McIlhagga  

DECEASED YEAR UNKNOWN
Robert Page
 
GUESTS

2017
Bruce Fenn  

2016
Robert Lucia  

2015
Russell Benfanti  
Grace Kratzenberg  

2014
Robert Austin (Teacher)  

2011
Samuel Starr (Teacher)  

2009
Rachel Rogers (Teacher)  

2006
Patrick Draves (Teacher & Coach)  
Alvin Kurth (Teacher)  

2004
Virginia Duffy (Teacher & Cheerleading Coach)  
Marian Williams (Teacher)  

2003
George Carr (Teacher)  
Robert Schultz (Teacher)  
Janice Zahno (Teacher)  

2001
Norma Billings (Teacher)  
Alfred Dyer (Assistant Principal)  
George Sneath (Teacher)  

2000
Edward Kruse (Teacher)  
Carolyn Siekmann (Teacher)  
Kenneth Vance (Teacher)  

1999
Mellie Mooshie (Teacher)  

1998
Raymond Frazier (Principal)  
Constance Schaffer (Teacher)  

1997
Richard Larson (Teacher)  

1994
Annis Savage (Teacher)  
Irene Wojtowicz (Teacher)  

1993
Jules Yakopovich (Teacher & Coach)  

1992
Margaret Kideney (Teacher)  

1991
Helen Jackson (Nurse)  

1990
Sarah La Duca (Teacher) (Aloisio)  

1989
Louise Schwabe  

1971
George Kontos  

If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.